Акупунктура
Врач иглотерапевт Алексей Радченко
Гомеопатия
Врач гомеопат Светлана Лапутько
Психотерапия
Врач психотерапевт Александр Мошкин
АнтиТабак
Проколоть уши
  Центр здоровья ROS Специалисты центра Цены на услуги Где находится ROS   lv ru en  
ДиагностикаЛечениеBEMER-терапия


ROS ROS
реклама на сайте                            


     Акупунктура | Гомеопатия | Психотерапия | Здоровое питание

 

Акупунктура

 

Гомеопатия

 
 

Акупунктура или иглотерапия – это, наверное, самый древний способ лечения различных заболеваний, дошедший до наших дней без изменения. Акупунктурная терапия не только избавляет человека от существующих патологий, но и способствует повышению общей работоспособности организма, укреплению иммунитета. Прием пациентов ведет врач иглотерапевт Алексей Радченко.

 

С. Ганеманн в гомеопатии ввел важнейшую идею в отличие от традиционной медицины, строгий индивидуальный подход к каждому случаю. Нет болезни, есть только больной человек, поэтому лечение должно быть индивидуальным. Эффективность гомеопатии. Консультирует и назначает лечение врач, классический гомеопат Светлана Лапутько.

 
 подробнее об акупунктуре подробнее о гомеопатии 
 

Здоровое питание

 

Психотерапия

 
 

Уникальная методика определения полезных и не желательных продуктов. Такой список особенно важно знать для лиц с избыточным весом. Определение витаминного и микроэлементного состава организма. Доктор Игорь Шелегов - авторская программа правильного питания.

 

Психотерапия - особый вид взаимодействия между пациентом и доктором, при котором оказывается профессиональная помощь  психологическими средствами при решении проблем и затруднений психологического характера. Сертифицированный психотерапевт Александр Мошкин.

 
 подробнее о программе подробнее о психотерапии 

    Medicīnas jaunumi.
 
 

Speciālistu ieteikumi Covid-19 laika profilaksei.

 
 

Veselības ministrija (VM) izdevusi oficiālus ieteikumus Covid-19 profilaksei, sniedzot publiskus pakalpojumus vai organizējot privātus un publiskus pasākumus, liecina publikācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Ieteikumu mērķis ir veicināt Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanu, ņemot vērā katras personas atbildīgu rīcību piesardzības pasākumu īstenošanā. Covid-19 infekcijas ierobežošanas pamatprincipi ir informēšana, distancēšanās, higiēna un personu veselības stāvokļa uzraudzība.

Lai, ieviešot piesardzības pasākumus, efektīvi īstenotu šo infekcijas ierobežošanas pamatprincipus, pakalpojuma sniedzējam vai pasākuma organizatoram katrā konkrētajā vietā un gadījumā jāizvērtē iespēja ievērot divu metru distanci, pakalpojuma sniegšanas vai pasākuma norises laiks un vieta, kā arī iesaistīto personu skaits un veselības stāvoklis.

VM izstrādātie ieteikumi nosaka, ka, ieviešot piesardzības pasākumus, kas balstīti uz Covid-19 infekcijas ierobežošanas pamatprincipiem, pakalpojuma sniedzējam vai pasākuma organizatoram jāievēro arī visi ierobežojumus atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

• Informēšanas nodrošināšanai pasākuma vietā gan darbiniekiem, gan apmeklētājiem redzamā vietā ir jāizvieto brīdinājums, ka pakalpojuma sniegšanas vai publiska pasākuma organizēšanas vietā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingrā izolācija vai kurām ir elpošanas ceļu infekcijas pazīmes. Tāpat jāizvieto brīdinājums par divu metru distances ievērošanu, kā arī pareizu roku higiēnu un respiratoro higiēnu.

• Visur, kur tas ir iespējams, ir jānodrošina divu metru fiziska distance - gan starp darbinieku un apmeklētāju, gan starp darbiniekiem. Savukārt, ja nav iespējams nodrošināt divu metru fizisko distanci, ir jābūt izveidotai barjerai starp apmeklētāju un darbinieku. Ieteikumos kā piemērs minēts, ka var izveidot pagaidu stikla vai plastikāta sienu, izmantot plastikāta vizieri darbiniekiem vai izmantot sejas maskas darbiniekiem un apmeklētājiem.

• Tāpat ir jākontrolē cilvēku plūsma, lai novērstu drūzmēšanos, piemēram, pie ieejām, izejām, tualetēm un tamlīdzīgi. Turklāt jāierobežo darbinieku pulcēšanās darbā ārpus darba pienākumu veikšanas, tai skaitā kafijas pauzēs, pusdienas pārtraukumos un tamlīdzīgi. Iespēju robežās jāveicina attālināto pakalpojumu izmantošana un darba pienākumu veikšana attālināti.

• Sniedzot publisku pakalpojumu, iespēju robežās jāmazina pakalpojumam veltītais laiks, tajā skaitā neprasot apmeklētajam atrasties pie darbinieka, ja apmeklētāja klātbūtne nav nepieciešama visu pakalpojuma sniegšanas laiku. Savukārt, organizējot pasākumus, jābūt ierobežotam pasākuma norises laikam, kā arī jāizvērtē iespēja pasākuma laikā nerīkot pārtraukumus un neorganizēt koplietošanas dzērienu vai uzkodu vietu.

• Higiēnas nodrošināšanai ir jāievieš iespēja veikt roku higiēnu gan darbiniekiem, gan apmeklētājiem - nodrošinot siltu ūdeni, šķidrās ziepes un roku susināšanas līdzekļus vai spirtu (ar vismaz 70% etanola). Tāpat jāsamazina kopīgi lietoto virsmu un priekšmetu skaits. Turklāt iespēju robežās jāsamazina iekārtu un darba priekšmetu, tai skaitā rakstāmpiederumu, nodošana no cilvēka cilvēkam.

• Turklāt jānodrošina regulāru telpu un virsmu, tai skaitā inventāra tīrīšana, dezinfekcija, pievēršot īpašu uzmanību virsmām un priekšmetiem, ar kuriem cilvēki bieži saskaras. Jānodrošina arī regulāra telpu vēdināšana un jāparedz, ka iespēju robežās tiek izmantota bezskaidras naudas maksājumu veikšana.

• Personas veselības stāvokļa uzraudzībai, iesaistot pakalpojuma saņemšanā vai sniegšanā vai pasākuma norisē personas vecumā virs 65 gadiem, personas ar hroniskām slimībām, kā arī personas ar imūndeficītu, jānodrošina īpaši piesardzības pasākumi.

Tāpat jānodrošina, ka darba vietā neatrodas personas ar akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmēm vai personas, kam noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingrā izolācija. Turklāt iespēju robežās ir jānodrošina apmeklētāju uzskaite, lai būtu iespējams apzināt un brīdināt kontaktpersonas Covid-19 infekcijas gadījumā.

 
   
 

TVNET

 
 
 
 
 

головная боль   диета    Александр Мошкин    Формула Бенедикта    гипертония    Восточная медицина    Алексей Радченко    Светлана Лапутько    Акупунктура    невритах и невралгиях    болевых синдромах    прививки    мигренях    постинсультной гемиплегии    неврозах    бессоннице    иглоукалывание    поможет акупунктура    детские заболевания   Игорь Шелегов    Александр Мошкин    для регуляции обменных нарушений    табакокурении    Алексей Радченко    поведение детей    страхи Иглоукалывание    область спины    расслабление мышц    Светлана Лапутько    лечебный массаж    от грыжи межпозвоночного диска    Акупунктура    иглоукалывание    межпозвоночная грыжа    радикулита    поможет акупунктура    остеохондроз    ишиаса   Игорь Шелегов    неврозы    Александр Мошкин    Алексей Радченко    Прокалывание ушей    хроническое заболевание    Акупунктура    мигрень    иглоукалывание    головная боль    Светлана Лапутько    прокалывание ушей    Акупунктура    лечение инсульта    иглоукалывание    насколько акупунктура    нарушение сна    поможет акупунктура    менструальный цикл   полезные продукты    Йог   диета   Игорь Шелегов    Формула Бенедикта    похудеть    Александр Мошкин    Алексей Радченко    нормализация обмена веществ    Светлана Лапутько    Акупунктура    Восточная медицина    снижение веса   

Все права защищены. © ООО 'ROS', 2008
PULS.LV Professional statistical system       Europuls.eu - Catalog of the European Internet resources      Яндекс.Метрика Auraj studio карта сайта