Svarīgākais par magnētterapiju

Kāpēc magnētterapija ir efektīva dažādu slimību ārstēšanā?

Magnētterapija ar BEMER ir efektīvs risinājums veselības traucējumu novēršanā

Bemer terapijas pielietošana īpaši efektīvi palīdz tiem, kas sirgst ar elpceļu slimībām, hroniskā noguruma sindromu, asinsrites un asinsapgādes traucējumiem, infekcijas slimībām, hroniskajām galvassāpēm un migrēnu, kā arī ārstējot kaulu lūzumus un brūces. Un šis nebūt nav pilnīgs saraksts ar metodes iespējām.

Zvaniet, lai pieteiktos bezmaksas konsultācijai

Kas ir Bemer terapija

Veselā ķermenī 1 minūtes laikā vissīkāko artēriju sienām konstatē 1-3 ritmiskas kustības. Tomēr ja cilvēks dzīvo hroniskā stresa apstākļos vai ir sirgst ar smagu slimību, šis skaitlis ir 1 reize 10 minūtē!

Tas izraisa nepietiekamu iekšējo orgānu apgādi ar skābekli un barības vielām, pasliktina sadales toksisko produktu (tā saucamo toksīnu) izvadi, un, secīgi, visa ķermeņa darbības traucējumus, hronisko nogurumu, biežas saslimšanas.

Bemer terapija ir ķermeņa ietekmēšana ar īpaši zemas intensitātes elektromagnētisko lauku.                    Terapijas ietekmē uzlabojas mikroasinsrite pat vissīkākajos kapilāros un atjaunojas normāla asinsapgāde.

Parasti magnētiskās terapijas ierīces iedarbojas līdzīgi intensīvai ūdens strūklai no šļūtenes. Spēcīga iedarbība ir laba dzēšot ugunsgrēku, tā ir jāveic speciāli apmācītai personai.

Bemer impulsu var salīdzināt ar izsmidzinošu šļūtenes uzgali: maiga, saudzējoša iedarbība ar zemas frekvences impulsiem. Tas ir absolūti droši, šo terapiju var veikt pašam, turklāt ar ne mazāku efektivitāti kā ārsta uzraudzībā.

Bemer terapiju veic ar BEMER-3000 aparātu. Šī ir vadības ierīce, kas ģenerē elektriskos impulsus. Ierīce ir savienota ar speciālu matraci, uz kura guļ pacients.                    Matracis pārveido signālus elektromagnētiskajos impulsos, kas tiek “nosūtīti” uz pacienta ķermeni. Jūs atpūšaties, bet Jūsu ķermenis atjaunojas!

REZULTĀTS:

01

Asinsvadu paplašināšanās

02

Asinsrites uzlabošanās,

03

Trombozes riska mazināšanās

04

Vielmaiņas stimulēšana

05

Ķermeņa attīrīšanās

06

Imūnsistēmas aktivizēšanās

07

Vispārējā veselības uzlabošanās, darbaspēju palielināšanās

Bemer terapija pielietots:

Labāk ir profilakse, nekā ārstēšana

Stiprina imunitāti, paaugstina ķermeņa pretošanos ārējām iedarbībām, mazina ar saaukstēšanos saistītās slimības.                   Veicina fizisko un garīgo darbību. Palīdz cīnīties ar stresu, noguruma sindromu un novecošanos.

Skaistums

Palielina ādas tvirtumu un elastību, veicinot asinsriti kapilāros. Metodi izmanto skaistumkopšanas klīnikās, lai aizkavētu ādas novecošanos un novērstu ādas defektus.

Rehabilitācija

Palīdz kaulu lūzumu un brūču rehabilitācijas laikā, uzlabo sadzīšanu pēcoperācijas posmā, pēc insulta, smaga klimaksa, miega un potences traucējumu, locītavu sāpju gadījumā

Sports

Paaugstina izturību, uzlabo vielmaiņu šūnās. Veicina atjaunošanos pēc paaugstinātas slodzes un traumām.

Ar ko uzsākt Bemer terapiju

Bemer terapijas ierīces izmantošana ir vienkārša un droša.

1. Ārsta konsultācija

2. Optimālo programmu un to ilguma izvēle

3. Procedūru veikšana

Jūs varat iziet procedūras mūsu centrā
vai
veikt procedūras mājas apstākļos ne tikai sev pašam, bet arī visai ģimenei!

Piedāvājam Bemer terapijas ierīces nomu!

Mūsu kontakti  :

Firma 'ROS' SIA
Darba laiks: 09:00 - 18:00

Kr. Valdemāra ielā 36, Rīga

tālr: (+371) 29725476

Izdevīgi nosacījumi

 • Bezmaksas konsultācija

  Ārsts internists noklausīsies Jūsu sūdzības un izvērtēs iespējamos veselības traucējumus

 • Bezmaksas apmācība

  Ārsts piemeklēs Jums nepieciešamās programmas, parādīs, kā ir jāstrādā ar ierīci

 • Bezmaksas piegāde

  Jums ir iespēja pasūtīt bezmaksas Bemer ierīces piegādi Rīgā

Kā iznomāt Bemer ierīci:

01

Uzzvanīt par tālr.(+371) 29725476 un pieteikties bezmaksas konsultācijai

02

Konsultācijas laikā, ņemot vērā Jūsu sūdzības un veselības stāvokli, ārsts sastādīs optimālu Bemer terapijas procedūru veikšanas programmu.

03

Jums pastāstīs kā lietot ierīci un uzstādīt dažādas ārstnieciskās programmas.

04

Jūs parakstīsiet nomas līgumu

05

Veiksiet 100% priekšapmaksu (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu)

06

Pēc naudas ieskaitīšanas Bemer terapijas ierīce būs Jūsu rīcībā. To varēsiet saņemt patstāvīgi vai pasūtīt bezmaksas piegādi.

07

Pēc nomas termiņa beigām Jūs atgriežat ierīci (patstāvīgi vai paziņojot piemērotu laiku, kad iegriezties kurjeram)

NOMAS MAKSA

Bemer terapijas ierīces nomas maksa 1 nedēļai ir 100 €.
Iznomājot ilgākam laikam, darbojas elastīga cenas veidošanas sistēma!

Vienas Bemer terapijas procedūras maksa medicīnas centrā ir 10 €.
                Rēķiniet paši! Ne tikai Jūs, bet visa ģimene iegūst iespēju veikt procedūras katru dienu no rīta un vakarā.

IZDEVĪGI, ĒRTI, VIENKĀRŠI!

KONTAKTI:

Adrese

Kr. Valdemāra ielā 36,Rīga

Tālrunis

(+371) 29725476

Darba laiks

09:00 - 18:00darba dienās
Bemer ierīces NOMAS priekšrocības

Kāpēc ir izdevīgi paņemt ierīci nomā?

01. Regulāra, intensīva procedūru veikšana

02. Jums ērtākais procedūru veikšanas laiks

03. Iespēja veikt terapiju neizejot no darba kabineta

04. Noīrēt BEMER kopā ar kaimiņiem

05. Senioriem ir iespēja veikt procedūras mājās

06. Ātra atjaunošanās pēc aktīvām sporta nodarbībām

Mūsu klientu atsauksmes

Bemer terapijas ierīces nomu

grāmatvede

Bija iespēja veikt Bemer procedūras diezgan regulāri. Mani iespaidi un sajūtas ir tikai pozitīvas. Pusotra gada laikā NEVIENU reizi neesmu saaukstējusies!                       Pirmo saaukstēšanās simptomu gadījumā (aizsmakums kaklā vai iesnu sākums) es gāju pagulēt uz matrača un viss pārgāja. Ja izjūtat nogurumu, nervozitāti – 8 minūšu relaksācija ar Bemer dara brīnumus.                         Rodas milzīgs enerģijas lādiņš un brīnumaini uzlabojas garastāvoklis. Pēc muskuļu sastiepuma sporta zālē Bemer ierīce palīdzēja tikt galā ar sāpēm. Ļoti laba tehnika. Iesaku no visas sirds!

 • Rekomendēju!

Bemer terapijas ierīces nomu

programmer

Pēdējos gados no rīta cēlos nevis kā normāls cilvēks, bet izlienot ārā no gultas, turklāt iepriekš rūpīgi apdomājot kā lai veiklāk to paveic.                      Nejauši iepazinos ar Bemer terapiju. Pēc pirmā seansa parādījās viegluma sajūta, uzlabojās garastāvoklis, nez no kurienes radies optimistisks noskaņojums. Pēc trešā seansa biju jau pavisam aizmirsusi ka no rītiem bija jāapdomā evakuācijas plāns no gultas.                       Vienkārši piecēlos. Pēc piektā – septītā seansa sapratu – mugura vairs nesāp. Papildus bonuss – izzudušas mokošas galvassāpes vakaros. Visiem, kas ir pie veselā saprāta, silti iesaku Bemer terapiju.                         Iespējams, esat pieraduši dzīvot ar sāpēm? Izmēģiniet Bemer un atcerēsieties kā ir dzīvot bez tām.

 • Dzīvot bez sāpēm!

Bemer terapijas ierīces nomu

uzņēmējs

Aktīvi lietoju Bemer gandrīz no dienas dienā. No rīta pēc pamošanās uzreiz apguļos uz Bemer uz 8 minūtēm. Ja vakarā man ir treniņš, cenšos pagulēt uz Bemer 1 stundu pirms treniņa.                       Bemer dod man spēkus, es varu trenēties efektīvāk. Pateicoties šai ierīcei vairs neslimoju ar elpceļu slimībām (gripa, saaukstēšanās), uzlabojās pašsajūta, sāku labāk izjust savu ķermeni. Man ir arī sprandas un jostas daļas osteohondroze (radikulīts), bet šobrīd vairs nedodos pie ārsta tik bieži. Pateicoties Bemer esmu veselīgāks un ietaupu naudas līdzekļus.

 • Naudas ietaupījums!

Bemer terapijas ierīces nomu

friziere

Iznomājām Bemer ierīci uz 10 dienām, kamēr pavadījām atvaļinājumu Jūrmalā. Pateicoties matracim saņēmām īstu fizioterapijas kursu kā labā sanatorijā. Tas bija lieliski! No rīta, pirms aktīvas dienas sākuma, pēc kārtas saņēmām 10 minūšu magnētiskās vannas. Enerģija, možums, spēka pieplūdums! Pēc vakara procedūrām dienas nogurums kā nebijis!                            Mamma izskatās jaunāka, māsa, kurai pirms tam pa spēkam bija tikai īsas pastaigas kājām, brīnījās par savu izturību. Brīnišķīga ierīce, izbaudījām iespēju regulāri veikt procedūras.

 • Spēka pieplūdums!
Kā tā iedarbojas?

Pacienta mikroasinsrite pirms un pēc BEMER terapijas

Aparata BEMER 3000 pielietojuma metodiskas rekomendācijas

Iekšejas veselības stavokļa uzlabošana, palīgā ņemot sistēmu BEMER 3000 - fizioloģiskais un drošs process.
Lai iegūtu labu rezultātu, ir nepieciešams optimāli izvēlēties vajadzīgu programu un to ilgumu. Programas un procedūras BEMER 3000 ir izvēlēti, pamatojoties uz pacienta sūdzībām, izvērtējot viņa veselības stavokļus, iespējamus komplekacijus un tikai pēc tam tiek sastādīta optimāla procedūras programa.

© 2016 SIA ROS. All rights reserved | Design by SIA NataRiga.lv

Яндекс.Метрика