Kāpēc „3 aploksnes”?

Pēc konsultācijas jūs saņemsiet 3 aploksnes: sarkanā, dzeltenā un zaļā krāsā.
Sarkanā aploksnē būs saraksts ar bloķējošiem produktiem.
Dzeltenā aploksnē būs saraksts ar bremzējošiem produktiem.
Zaļajā aploksnē būs saraksts ar neitrāliem produktiem.

ĀRSTS IGORS ŠEĻEGOVS:
„Mans darbs ir noteikt jūsu vitamīnu un mikroelementu līdzsvaru organismā un
piedāvāt individuālu produktu sarakstu, kurš padarīs jūsu uzturu par sabalansētu.
Jūsu veselība tiks stiprināta, bet liekie kilogrami pazudīs!”

Vai vēlaties saņemt bezmaksas Igora Šeļegova domu krājumu par pareizu uzturu?
Atstājiet savu е-mailu un mēs nosūtīsim atsauci uz saiti.

Sākuma vizīte sastāv no 3 procedūrām:

 • Tanita
 • Foll
 • Diet

1. Ķermeņa uzbūves analīze ar bioimpedances metodi

Jūs uzzināsiet: svaru, iekšējo un ārējo tauku daudzumu, šķidruma daudzumu, muskuļu masu kilogramos, minerālo kaulu masu, ikdienas kaloriju patēriņu u.c.
Jūs uzzināsiet savu vielmaiņas vecumu – tā neatkarīgo novērtējumu par to, kāds ir reālais vecums jūsu organismam.

Zinot visus minētos parametrus, jums būs vieglāk orientēties, kādā virzienā ir nepieciešams veikt svara korekcijas. Diagnostika tiek veikta ar ķermeņa uzbūves monitoru „TANITA”.

2. Organisma testēšana

Tā dod informāciju par dažādu orgānu funkcionālo stāvokli.

Mērījumus veic orgānu projekcijas vietās uz pirkstiem (akupunktūras punkti), izmantojot speciālu aparatūru. Pēc mērījumu rezultāta var spriest par iekšējo orgānu funkcionālo stāvokli, kā arī, noteikt jūsu vitamīnu un mikroelementu līdzsvaru. Diagnosticēšanai pielietota pretestības simetrijas metode, (nesāpīga procedūra ar augstu ticamības pakāpi).

3. Individuālais produktu saraksts

Pamatojoties uz vitamīnu un mikroelementu līdzsvaru ķermenī, būs izveidots tikai jums piemērots produktu saraksts. No tā jūs uzzināsiet par sev veselīgiem un neveselīgiem produktiem. Lietojot pirmos un atsakoties no otriem, ir iespēja ēst un zaudēt svaru!

No veselīgiem produktiem viss nepieciešamais labi uzsūcas organismā un veicina svara zudumu un labāku veselību. Neveselīgiem produktiem ir negatīva ietekme uz jūsu veselību, kas arī noved pie tauku slāņa palielināšanos.
Individuāla produktu saraksta izveide veikta ar īpašu programmu, izmantojot autora tehniku.

Vēlaties pieteikties? Zvaniet!

Pirmās vizītes cena 45 EUR
Vizītes ilgums 45 minūtes
Pieņemšanas vietas:
SIA ROS, Kr.Valdemara 36, Rīga

Ārsts Igors Šeļegovs

Sertificēts psihiatrs un akupunktūrists, lāzera terapijas un diagnosticēšanas un ārstēšanas pēc Voll metodes speciālists. Persona ar enciklopēdiskām zināšanām un ārstu pieredzi vairāk nekā 40 gadus.
Ir unikālas rehabilitācijas un ārstēšanas metodes autors. Pastāvīgs vietējo un starptautisko kongresu par medicīnu dalībnieks.
Pareiza uztura metodes autors.
Ir jogas pazinējs un speciālists. Viņš ir svētīts no vadošiem Indijas jogas skolotājiem, tai skaitā, no Pahari Baba.

Par viņu raksta presē (viens no pēdējiem rakstiem):
29 Октябрь 2015. Игорь Шелегов: „Гуляйте 150 минут в неделю и ешьте все, кроме сладостей”

Papildus pakalpojumi


Ēdienkarte, kura jums patiks

Katrai nedēļas dienai sabalansēta ēdienkartes sastādīšana, izmantojot jūsu izvēlētos produktus no veselīgo produktu saraksta. Tā ļaus jums ēst, ko jūs vēlaties un samazināt svaru. Un tā nav pasaka, bet pareiza uztura noteikumu ievērošana.


Fitness priekš slinkiem

Vielu maiņu, figūras un svara korekcija, izmantojot speciālu aprīkojumu. Nodarbības ilgums 30 minūtes. Piemērots tiem, kuriem nav laika fiziskām aktivitātēm. Jūs guļat uz kušetes, un aparāts imitē slodzi uz muskuļiem, it kā jūs esiet fitnesa klubā. Procedūra uzlabo vielmaiņu, samazina svaru, koriģē estētiskus figūras defektus, palīdz atbrīvoties no celulīta, stiprina ādu un muskuļus, uzlabo garstāvokli.


Online atbalsts

Ja jums ir nepieciešamas papildus konsultācijas un atbalsts, tad nav obligāti katru reizi tikties ar ārstu. Jums būs iespēja sazināties attālināti, izmantojot e-pastu. Tātad visi jautājumi un problēmas tiks atrisinātas, cik ātri vien iespējams.


Kāpēc konsultācijas būs noderīgas un efektīvas?

Konsultācija ir ar pieredzi pārbaudīta pamācība, kā soli pa solim iet uz nosprausto rezultātu. Bez liekiem vārdiem, tikai derīga informācija.
Jums būs iespēja izmantot visus spēkus un neierobežotu jūsu ķermeņa potenciālu, lai sasniegtu savu mērķi - kļūt slaidiem un veseliem.

 • Ķermeņa analīze

  Tā ļauj veikt novērtējumu par ķermeņa uzbūvi. Uzzināt par to, kas veido jūsu svaru: muskuļu masa, tauki vai šķidrums, un atbildēt uz jautājumu, kas neļauj jums zaudēt svaru.

 • Organisma funkcionēšanas analīze

  Uzzināsiet par sākotnējām novirzēm orgānu un sistēmas darbībās, kas ļauj savlaicīgi veikt nepieciešamos pasākumus, lai uzlabotu veselību.

 • Jūsu veselīgo produktu saraksts

  Saņemsiet sarakstu ar tradicionāliem produktiem, kurš padarīs jūsu ēdienkarti veselīgāku, un pietuvinās savam mērķim. Varbūt, dažas saraksta pozīcijas jūs pārsteigs!

 • Uztura rekomendācijas

  Jums nebūs piedāvāti diētas vai pārtikas bagātinātāji, bet konkrēti ieteikumi, kuri palīdzēs jums iemācīties pārvaldīt savu svaru. Izveidojiet kopā ar ārstu savu ēdienkarte!

 • Saprast, kāpēc nav svara zuduma

  Saņemsiet eksperta konsultācijas, kā izrauties no ledusskapja verdzības, saprast pareizā uztura principus, lai noteiktu patiesos jūsu liekā svara cēloņus.

 • Figūras korekcijas procedūras

  Piemērots slinkiem. Ārstam ir veids, kā samazināt tauku slāni, izmantojot speciālu aprīkojumu.

Pietiek šaubīties! Veidosim šo programmu!

Pieteikties uz pieņemšanu pie ārsta

Jūs varēsiet sevi savest labā formā!

Ir iespēja 2-3 mēnešu laikā iziet no apburtā loka, lai atgūtu gan vieglumu, gan enerģiju, gan dzīvesprieku!

Яндекс.Метрика