Gribu atmest smēķēšanu!

Vai man tikt vaļā no smēķēšanas? Bet kādēļ...?
a krājat motīvus, lai atmestu smēķēšanu, tad - ir 7 iemesli „PAR” labu atmešanai.

Jūs tiksiet vaļā nevien no smēķēšanas, bet arī no šādām sekām:

1. Nejauka pašsajūta no rītiem

Smaga galva un riebīga garša mutē.

2. Atkarība no tā, vai Jums ir cigarešu paciņa

Pastāvīga uztraukšanās un atkarība no tā, vai Jums ir cigarešu paciņa, un vai tajā ir cigaretes; mocīšanās visu vakaru, ja cigaretes negaidīti izbeigušās. Tās nevis paglābj no stresa, bet rada stresu, lielāku nervozitāti un saspringumu.

3. Izstumtas personas statuss.

Savas devas izsmēķēšanai nākas iet ārā, ģērbties un pat aukstā laikā nolīst aiz stūra. Vēl jo sliktāk ir ar vietām smēķēšanai lidostās: tās ir plāna vidū un stikla sienām, tā ka visi raugās uz tiem, kas šeit salīduši, ar žēlumu, kā uz vājprātīgiem. Tas vairs NAV MODĒ, un Jūs ESAT NEPATĪKAMI!

4. Elpai ir pretīga smaka

Tas, ka elpai ir pretīga smaka, zobi kļūst melni, drēbēs ir izdedzināti caurumi, visapkārt - smirdīgi pelnutrauki, un Jūs smirdat tieši tāpat. Bojājas un noveco āda.

5. Ārprātīgi izdevumi

Ārprātīgi izdevumi - tikai tādēļ, lai varētu sevi smacēt, stumjot mutē cigaretes. Vienas paciņas izsmēķēšana maksā 3 €; ja katru dienu, tad tas maksā 30 € mēnesī un 1080€ gadā. Cik gadus ilgi, un cik kopsummā?

6. Tas, ka Jums bieži jāaiziet no jaukiem brīžiem jaukā kompānijā.

Piemēram, sēžat pie garšīgu vakariņu galda, risinās interesanta saruna, ir sajūtamas smaržas - brīžiem tā ir kafija, bet brīžiem - sieviešu matu cirtas, un Jūs... cenšaties pēc iespējas ātrāk to visu pamest, lai saelpotos preteklības devu, atgrieztos ar nelāgu smaku, vairs nespētu izsekot līdzi sarunai un tūdaļ atkal sāktu gudrot, kā iziet uzsmēķēt.

7. Visbeidzot, pats svarīgākais

Visbeidzot, pats svarīgākais - tas, ka Jūs katru dienu zaudējat savu veselību, gluži vai izpūšat to no sevis līdz ar izelpotajiem smēķu dūmiem.

Izbeigt smēķēt - tas nav nav nekas sarežģīts! Atmest smēķēšanu ir iespējams! Nesmēķēt - jā, to vajag!

Atliek tikvien saprast, ka Jūs patiešām gribat atgūt veselību un naudu, gribat baudīt dzīvi un būt brīvi no verdziskas atkarības.

Mēs palīdzēsim Jums to īstenot!

Metode

Gan tradicionālajā (akadēmiskajā), gan arī netradicionālajā (holistiskajā) medicīnā pacientiem var palīdzēt atbrīvoties no smēķēšanas paraduma diezgan daudzos veidos. Ja ārstēšanās notiek ar zālēm, tad šo veidu ir trīs:
- aversīvā (pretīgumu izraisošā) terapija,
- aizvietojošā terapija,
- palīdzošā, jeb simptomātiskā terapija.

Mūsu centrā, savukārt, tiek praktizēta ārstēšana ar akupunktūru, jeb adatu terapija.

Kādēļ adatu terapija palīdz atmest smēķēšanu?

Viens otrs uzskata, ka adatu terapija šai lietā nelīdz. Jo lūk, Bērziņu Kārlis esot stāstījis, ka gājis uz akupunktūru, bet jau tūdaļ pēc seansa uzvilcis dūmu. Tiesa, viņš ir aizmirsis piebilst, ka pats izbeigt pīpēšanu nemaz nevēlas, tas viņam ir vienalga, un, viņaprāt, pīpēt nav sevišķi kaitīgi - ir taču vēl daudz sliktākas lietas. Ja nu kāds tā domā, tad nav vērts griezties pēc palīdzības pie ārsta.

Kāda ir adatu terapijas būtība?

Senajos laikos ķīnieši, kas izdomājuši adatu terapiju jeb akupunktūru, ir uzskatījuši, ka cilvēka ķermeni caurvij enerģijas kanāli, un tajā ir enerģētiski punkti. Kopā to ir vairāk, nekā 600, un katrs punkts vai punktu kopa ir „piesaistīta” noteiktiem nervu sistēmas sektoriem. Ja uz šiem punktiem iedarbojas ar tievām adatām, tad enerģijas plūsmas var novirzīt vajadzīgā virzienā un novērst gan asas sāpes, gan arī hroniskas saslimšanas.
Smēķēšanas gadījumā akupunktūras speciālists ievada adatas punktos, kas ir saistīti ar tiem smadzeņu rajoniem, kas „nosaka” atkarību no nikotīna, un smēķētājs pilnīgi atbrīvojas no šāda paraduma.

Adatu terapijas aizsākumi smēķētāju ārstēšanā ir meklējami Senajā Ēģiptē un Ķīnā apmēram pirms 3000 gadiem. Eiropā šī metode ir kļuvusi pazīstama pateicoties Francijas zinātniekiem Nogier un Burdiol (1968), kuri to lietojuši Francijā, „Antitabak” programmas ietvaros 1975. gadā.

Smēķēšanas tieksmes ārstēšana ar adatu terapiju ir pilnīgi nekaitīga. Tā ir piemērota novājinātiem cilvēkiem, slimniekiem, pusaudžiem, grūtniecēm un arī tiem, kuru smēķēšanas stāžs ir 20 - 25 gadi

Patlaban šī metode tiek plaši lietota Eiropas, Āzijas un Amerikas valstīs. ASV tabakas atkarības ārstēšana ar akupunktūru ir iekļauta veselības apdrošināšanas programmās.

Adatu ieduršana šajā gadījumā notiek vienīgi auss gliemežnīcā.

Lai ārstēšanos varētu sākt, jāievēro priekšnosacījums: smēķēšanas pārtraukums 20 stundas kopš pēdējās cigaretes izsmēķēšanas brīža līdz seansa sākumam.
Otrās un arī turpmāko procedūru laikā ārsts, atkarībā no pacienta individuālajām īpatnībām, iedarbojas uz papildus punktiem ķermenī, lai uzlaboju pašsajūtu un koriģētu ārstēšanās norisi. Tas būtu vajadzīgs, piemēram, tad, ja cilvēks izjūt nemieru, sakaitināmību vai arī pastāvīgu izsalkumu.

Cik adatu terapijas seansu vajag, lai atmestu smēķēšanu?

Tas ir atkarīgs no katra cilvēka īpatnībām. Daži reaģē uz ārstēšanu ievērojami labāk, nekā citi. Parasti pietiek ar 5 seansiem. Vienīgais veids, kā šo skaitu precizēt, ir sākt ārstēties.

Kādas ir adatu terapijas priekšrocības ārstējot atkarību no smēķēšanas?

Akupunktūra nevien palīdz atmest smēķēšanu, bet parasti arī uzlabo vispārīgo veselības stāvokli. Protams, Jūsu veselība neapšaubāmi uzlabosies pēc tam, kad smēķēšana būs atmesta, bet ārstējoties ar akupunktūru šis efekts būs izteiktāks.

Ārsts

Adatu terapijas seansi notiek pie ārsta Alekseja Radčenko.

Kopā ar šo nosvērto cilvēku varam justies pavisam mierīgi, kā bērniņš drošās tēta rokās. Aleksejs nekļūdīgi nosaka problemātiskās zonas Jūsu ķermenī - tieši tāpat, kā viņa ievingrinātās rokas un skats atrod vislabāko kombināciju spēlējot biljardu.

Aleksejs Radčenko ir sertificēts akupunktūras un biorezonanses terapijas speciālists.
1993. gadā absolvējis Latvijas Medicīnas Akadēmiju;
1998. - 2002. apguvis zināšanas un praktizējis Ķīnā pie profesora Iņ (Šenjanas pilsēta, Ķīna); patlaban ir Profesora pasniegto ārstēšanas metožu oficiālais pārņēmējs un darba turpinātājs;
Latvijas Holistiskās Medicīnas un Naturopātijas asociācijas biedrs ("Holistiskās Medicīnas un Naturopātijas asociācija");
Nodarbojas ar tradicionālo Ķīnas medicīnu ilgāk, nekā 15 gadus;
Vairāk, nekā 7 gadus praktizē adatu terapiju tabakas atkarības novēršanai

Ārsta pieredze liecina, ka 80% gadījumu akupunktūras metode ir efektīva, t.i. 8 no 10 cilvēkiem atbrīvojas no smēķēšanas paraduma, turklāt bez jebkādām blaknēm vai cita kaitējuma veselībai, bez svara pieauguma, diskomforta, spēku zuduma vai trauksmes. Pēc tam, kad smēķēšana ir atmesta, organisma pārkārtošanās norit dabiski, cilvēkam saglabājot komforta izjūtu.
Kas ir zināms par tiem 2 no 10 cilvēkiem, kam šī metode nav palīdzējusi? Iemesls ir kāds no turpmāk nosauktajiem faktoriem (vai, kā tas gadās biežāk, to kombinācija):

  • pacients nav ievērojis ārsta rekomendācijas;
  • situācija mājās: tuvinieki neatbalsta, daudzi no tiem paši smēķē;
  • cilvēks ir pakļauts satraukumiem un stresam;
  • citas neveselīgas aizraušanās: alkohola lietošana, tieksme dzert daudz kafijas, azartspēļu atkarība.;

Ārstēšanās gadījumu statistika rāda, ka šī metode vienlīdz efektīvi palīdz gan vīriešiem, gan sievietēm, turklāt dažādā vecumā un ar dažāda ilguma smēķēšanas stāžu.
Tomēr, ir kaut kas vēl svarīgāks, ko noteikti vajag pieminēt: ārsts var palīdzēt vienīgi tiem, kas jau ir skaidri izlēmuši atmest smēķēšanu un izvirzījuši sev šādu mērķi.

Rekomendācijas

Atsakieties no smēķēšanas tieši tajā dienā un stundā, ko paši izvēlēsieties - ne agrāk, un arī ne vēlāk.
Вот несколько советов:

1 Tieciet vaļā no visiem tiem atribūtiem, kas Jums atgādina par smēķēšanu.
2 Nekad nepaziņojiet apkārtējiem: „tagad es atmetīšu smēķēšanu”
3 Tā ka tieksme uzsmēķēt uznāk viļņveidīgi, centieties pārciest šīs „lēkmes” nesmēķējot.
4 Atmest smēķēšanu pakāpeniski nevar, to ir jādara uzreiz pilnībā, un uz visiem laikiem.
5 Izvairieties no cilvēkiem un no situācijām, kas Jums rada kārdinājumu uzsmēķēt. Ja Jums ir iepaticies smēķēt sēžot kādā noteiktā krēslā, tad tajā krēslā nesēdiet.
6 Nepieļaujiet ne pārpūlēšanos, ne bezdarbību, ne vientulību, ne arī to, ka kļūstat stipri izsalcis.
7 Kamēr atradināties no smēķēšanas, nelietojiet alkoholu.
8 Lai aktivizētu toksīnu izvadīšanu no organisma, dzeriet daudz šķidruma, taču ievērojiet stingrākas robežas tējas un kafijas lietošanā.
9 Varat lietot kādu tautas ārstniecībā zināmu recepti (dzērienu ar piedevām, kas mazina vēlēšanos smēķēt): jāņem 1 tējkarote sausas tējas, ½ tējkarotes cigoriņu, ½ tējkarotes sausu piparmētru, ¼ tējkarotes medus, ¼ tējkarotes sasmalcinātu baldriāna sakņu, visas sastāvdaļas jāsajauc un jāuzglabā sausā, cieši noslēgtā traukā. Tad labi jāizplaucē kanna, ko lieto tējas uzliešanai, jāieber tajā 1 tējkarote maisījuma, jāaplej ar 2 glāzēm verdoša ūdens un jāatstāj ievilkties 8 līdz 10 minūtes. Dzerot šo „balzāmtēju”, jāēd piedeva.
Piedevas gatavošana: jāsarīvē 1 ēdamkarote nevārītu biešu, tai jāpieliek 1 tējkarote labi nomazgātu rozīņu, 1 tējkarote medus un ¼ smalki sakapāta citrona, viss jāsamaisa un jāēd pie tējas. Šāda tēja ar piedevu jālieto vairākas dienas pēc kārtas tajos posmos, ko bijušajam smēkētājam visgrūtāk izturēt (piemēram, pirmajā, otrajā un trešajā dienā).
10 Vēl bez tam, - ēdiet vairāk svaigu augļu un dārzeņu.
11 Neaizmirstiet pastaigāties svaigā gaisā.
12 Vajag gulēt veselīgā miegā 8 stundas.
13 Regulāri jāvingro.
14 Pēc vajadzības lietojiet palīglīdzekļus (košļājamo gumiju, plāksterus, aproces, fitopreparātus utt.)
15 Uzturiet pozitīvu domāšanas ievirzi.
16 Jūs sagaida vislielākais atalgojums.
Laba veselība, brīnišķīga pašsajūta, pievilcīga sejas krāsa, svaigums elpā!

Cik tas maksā?

1 cigarešu paciņa maksā 3.5 €.
Ja izpīpējam pusi paciņas dienā,.
tad mēnesī mums vajadzīgas 15 cigarešu paciņas.
Divos mēnešos (30 paciņas) tas maksā 100 €!

Smēķēt divus mēnešus maksā tikpat, cik 5 adatu terapijas seansi - 100 €. Parasti šāds procedūru skaits ir pietiekams, lai akupunktūra palīdzētu atmest smēķēšanu.

Nepieciešamības gadījumā ir iespējams apmeklēt arī psihoterapeita konsultāciju, kas maksā vēl 40€.

Iztērēt divu mēnešu smēķu budžetu tādēļ, lai tiktu vaļā no smēķēšanas izdevumiem uz visiem laikiem... tas ir to vērts

Vēlos kaut ko piebilst arī savā vārdā!
Es pati agrāk smēķēju, 25 gadus. Pēdējie pieci no šiem gadiem man pagāja, izsmēķējot paciņu dienā. Tolaik es sāku pamatīgi nogurt no tās „nebrīvības”, ko rada smēķēšana. Taču man pat nenāca prātā, ka pastāv reāla iespēja atmest smēķēšanu, es tam nevarēju noticēt.

Neticēju, kamēr iepazinos ar ārstu un ar šo ārstēšanas metodi. Tad beidzot saņēmos, un – man izdevās!!!!

Tas man izdevās bez jebkādas gribasspēka piepūles (gribasspēka man nav)!
Man nebija nekāda nemiera, nervu sabrukuma vai „psihošanas”, un nevajadzēja ne pārciest „lauzīšanu”, ne pieņemties svarā.
Tas iznāca tik vienkārši, it kā es vispār nekad nebūtu smēķējusi.

Patiešām, tas ir viegli un ļoti, ļoti kaifīgi!

Es nepīpēju jau 8 gadus! Pamēģiniet arī Jūs. Tas Jums noteikti izdosies!

Programmas marketologs
Natālija.

Pierakstīšana

Pierakstīšanās notiek pa telefonu:

  • Tālr.: (371) 67566912
  • Mob. tālr.: (371) 29725476
  • Mūsu adrese: Kr. Valdemāra iela 36, Rīga
  • Darba laiks: 09:00 - 18:00 (izņemot sestdienas un svētdienas).

Neaizmirstiet, ka

seansu uzsākšanas nepieciešams priekšnosacījums ir smēķēšanas pārtraukums: 20 stundas kopš pēdējās cigarates izsmēķēšanas.


Pats svarīgākais: panākumi ir garantēti, ja Jūs patiesi gribat atmest smēķēšanu!

Noticiet, ka tas ir viegli! JUMS TAS PATIKS! Jūs beidzot varēsiet teikt:

Esmu nesmēķētājs!!!

ROS Firma SIA, Krišjāņa Valdemāra iela 36, 29 511 376
Яндекс.Метрика